
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Makita DDF485RFJ
10 777 ₴
- В наличии
- Код: DDF485RFJ
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485Z оснащений 2-швидкісним редуктором. Вбудований регулятор обертів дає змогу використовувати шуруповерт для роботи з різними матеріалами за щільністю та твердістю. Крутний момент регулюється в 20 положеннях, є режим свердління. Для роботи в місцях із тьмяним освітленням дриль-шуруповерт оснащений потужними світлодіодами з функціями попереднього світіння і післясвітіння. У комплекті йде пара батарей 18 В по 3 Агод, зарядний пристрій.
Особливості акумуляторного дриля-шуруповерта Makita DDF485RFJ:
- 2-швидкісний, легкий і компактний інструмент для побутового використання.
- Редуктор із металевими шестернями подовжує термін роботи дриля.
- Безщітковий двигун економний, малошумний та ефективний.
- Регулятор числа обертів забезпечує плавне налаштування у діапазоні 0-500 і 0-1900 об/хв.
- Універсальний швидкозатискний патрон 1.5-13 мм.
- Ергономічний корпус для надійного утримання шуруповерта в руці.
- Регулювання крутного моменту 20+1 для свердління отворів, закручування кріплень.
- Подвійні світлодіоди допоможуть яскраво освітити робочу зону.
Комплект постачання товару:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485RFJ;
- Акумуляторні блоки Li-Ion ВL1830 18 В, 3 Агод (2 шт);
- Зарядний пристрій;
- Кейс MakPac.
Характеристики
Діаметр свердління сталь/дерево, мм13 | 38
Регулювання крутного моменту, Нм1-5
Напруга, В18
Тип акумулятораLi-Ion
Число оборотів холостого ходу (1-а/2-а швидкість)0-500 | 0-1900
Крутний момент (твердий/м'який матеріал), Нм50 | 27
Тип патронаШвидкозатискний
Свердлильний патрон, мм1.5-13
Ємність акумулятора, Ah2х3.0
Вага, кг1.7
Розміри (ДхШхВ), мм169х79х225
КомплектаціяАкумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485RFJ | Акумулятори ВL1830 Li-Ion 18 В, 3 Агод (2 шт) | Зарядний пристрій | Кейс MakPac
ВиробникMakita
Гарантія, міс36
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1900 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 169 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Высота | 255 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Аккумуляторный шуруповерт |
- Цена: 10 777 ₴








