Отзывы о компании "СТИМУЛ" - инструменты для дома и работы.
- Анатолій К.
Все чудово.
- Елена А.
Дуже довго йшов заказ з 08.12. - 12 днів . А в загалі герлядни просто клас. ДЯКУЮ!!!
- Артем К.
Дякую. Столик саме такий який був потрібен.
- Олена А.
- Олеся Ч.
Дуже гарний столик-підставка для ноутбука!Гарна якість за свою вартість)
Рекомендую 👍
Дитина навіть уроки робить за цим столиком)) - Леонід С.
- Ольга В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья М.
18.12.2023 замовила термос для донечки. Швидко передзвонили, порадили, розповіли про товар. Швидко відправили. Замовлення отримала 19.12.2023. донечка задоволена. Дякую.
- Андрей П.
- Дарія Г.
Рекомендую продаця і термос