
Акумуляторний шурупокрут Metabo PowerMaxx BS каркас, тушка
2 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600079550
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber для сообщений (Вайбер)
Гарантія 3 роки!
Постачається без акумуляторів і зарядного пристрою!
Опис:
Каркас акумуляторного шурупокрута Metabo PowerMaxx BS чудова можливість доповнити арсенал своїм інструментом чудовим шурупокрутом. Якщо ви маєте інструмент Metabo сімейства PowerMaxx, то Вам нема особливого сенсу витрачати гроші на зайві батареї та заряджання. Купуйте каркас і використовуйте його з уже наявними у Вас батареями.
Чим каркас Metabo PowerMaxx BS відрізняється від повної версії?
Тільки тим, що постачається без акумуляторів і заряджань. Завдяки нижчій ціні. Все інше — абсолютно ідентичне.
- Компактний, легкий, чудово збалансований інструмент для професійного використання.
- Знімний патрон дає змогу працювати в режимі шурупокрута, вставляючи біти безпосередньо в шпиндель.
- Чудові технічні показники — 34 Нм крутного моменту, 1400 обертів, 2 швидкості роботи, витривалий і надійний редуктор, 20 режимів регулювання крутного моменту.
Комплект постачання
- каркас Metabo PowerMaxx BS
- швидкозатискний патрон
- гачок для фіксації на поясі
- вкладка для MetaLoc
- картонна коробка
Технічні характеристики
- Патрон шестигранник і швидкозатискний
- Число обертів холостого ходу:
- 1-тя швидкість 0-360 об/хв
- 2-тя швидкість 0-1400 об/хв
- Макс. крутний момент:
- жорсткий 34 Нм
- м'який 17 Нм
- Діапазон регулювання моменту 0.5-5 Нм
- Акумулятор 12 В, Li-Ion
- Вага 0.8 кг
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення!
Доставка замовлень в Україні здійснюється від 1 до 5 робочих днів! Докладніше: https://stimultools.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 34 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип патрона | Шестигранник і швидкозажимний |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 2 199 ₴



