
Розкладачка НАТО military color 187*65*45 см
1 299 ₴
- В наявності
- Код: A-07/1
+380 (63) 247-62-42
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Розкладачка military color 187*65*45 см
Класична розкладачка НАТО в кольорі камуфляж, проста у встановленні, надійна та практична у використанні. Використовується в туристичних поїздках, польових виходах, полюванні, риболовлі в будь-яку пору року.
Особливості:
- Висока міцність
- Повноцінне ліжко для дорослої людини
- Легко та швидко збирається
- У комплекті чохол для транспортування
Характеристики:
- Тип: розкладачка
- Розміри: 187*65*45 см
- Матеріал: метал, тканина
- Колір: камуфляж
Колір залежить від партії постачання, необхідно уточнювати в менеджера!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Melado |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1870 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 299 ₴


