
Акумуляторний шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Безкоштовна доставка по Україні!
10 999 ₴
- В наявності
- Код: 601045500
+380 (63) 247-62-42
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка по Україні!
Гарантія 3 роки!
Опис:
АККУМУЛЯТОРНАЯ ДРЕЛЬ-ШУРУПОВЕРТ POWERMAXX BS 12 BL Q (601045500) 12V 2X2AH LI-POWER; ЗАРЯДНА УСТРІЙНІСТЬ ДЛЯ SC 30; METABOX 118
- Безщітковий дриль-шурупокрут забезпечує оптимальну потужність у складних умовах застосування.
- Клас 12 В Metabo — легко тримати, зручно працювати
- Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Комплект постачання:
- Швидкозмінний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (12 В/2,0 А·год)
- Зарядний пристрій для SC 30
- metaBOX 118
Технічні характеристики:
- Тип акумуляторного блока Li-Power
- Напруга акумуляторного блока 12 V
- Ємність акумулятора 2 x 2 Ah
- Макс. крутний момент (м'який) 20 Nm
- Макс. крутний момент (жорсткий) 45 Nm
- Регулювання крутного моменту 0.5 – 5 Nm
- Діаметр свердління, сталь. 10 мм
- Ø свердління, м'яка деревина 35 mm
- Кількість обертів холостого ходу 0 – 450/0 – 1600/min
- Діапазон затиску свердлильного патрона 1.5 – 10 mm
- Вага без акумуляторного блока 0.8 kg
- Вага з акумуляторним блоком 1 кг
- Вібрація
- Свердління металу 2 m/s²
- Похибка вимірювання К 1.5 m/s²
- Звукова емісія
- Рівень звукового тиску 72 dB(A)
- Рівень звукової потужності (LwA) 93 dB(A)
- Похибка вимірювання К 3 dB(A)
Зображення можуть відрізнятися залежно від конфігурації обладнання та технічних характеристик.
Зважайте на обсяг постачання та опис виробу.
Приладдя входять до комплекту, тільки якщо вказано в об'ємі постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Харчування | |
| Тип акумулятора | Li-Power |
- Ціна: 10 999 ₴







