Акция!

Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 L BL каркас БЕЗ АКБ і ЗП! Безкоштовна доставка по Україні!
5 404 ₴
- В наявності
- Код: 613155850
+380 (63) 247-62-42
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка по Україні!
Гарантія 3 роки!
Постачається без акумуляторів і зарядного пристрою!
Опис:
BS 18 L BL (613155850) Акумуляторний дриль-шурупокрут 18V; Картонна коробка
- Найменший дриль-шурупокрут Metabo 18 В із потужним безщітковим двигуном для будь-яких повсякденних завдань свердління й закручування.
- Надзвичайно короткий і легкий дриль-шурупокрут для зручного використання навіть під час виконання робіт над головою або у вузьких місцях.
- Міцний і витривалий завдяки корпусу редуктора з алюмінію литого під тиском.
- Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
- Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
- Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Комплект постачання:
- Швидкозатискний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Технічні характеристики:
- Напруга акумуляторного блока 18 V
- Макс. крутний момент (м'який) 28 Nm
- Макс. крутний момент (жорсткий) 65 Nm
- Регулювання крутного моменту 0.5 – 9 Nm
- Діаметр свердління, сталь. 13/1/2 мм
- Ø свердління, м'яка деревина 40/1 9/16 mm
- Кількість обертів холостого ходу 0 – 500/0 – 1700/min
- Діапазон затиску свердлильного патрона 1.5 – 13 mm
- Вага без акумуляторного блока 0.9 кг
Вібрація
- Свердління металу 2.1 m/s²
- Похибка вимірювання К 1.5 m/s²
Звукова емісія
- Похибка вимірювання К 5 dB(A)
Зображення можуть відрізнятися залежно від конфігурації обладнання та технічних характеристик.
Зважайте на обсяг постачання та опис виробу.
Приладдя входять до комплекту, тільки якщо вказано в об'ємі постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 65 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
- Ціна: 5 404 ₴

