
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo PowerMaxx SB Mobile Workshop. Безкоштовна доставка по Україні!
7 342 ₴
- В наявності
- Код: 600385710
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
Гарантія 3 роки!
Безкоштовна доставка по Україні!
Опис:
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo PowerMaxx SB Mobile Workshop компактний, легкий, продуктивний і надійний ударний дриль, що працює від акумуляторних батарей 12 вольтів. До цієї комплектації додатково входить набір обладнання, яке завжди буде під рукою.
Шурупокрут розроблений на базі, що чудово зарекомендував себе Metabo Powermaxx BS, і отримав високонадійний мотор, дуже високий крутний момент, витривалість і чудову ергономіку, компактний розміри та малу вагу.
Основні особливості Metabo PowerMaxx SB
- Надійний і потужний щітковий мотор.
- 2-швидкісний редуктор із металевими шестернями, для робіт різної складності.
- Електронне регулювання обертів, від сили натискання на кнопку пуску.
- Гальмо вибігу, миттєво зупиняє обертання після відпускання пускової клавіші, для виконання високоточних робіт.
- Автоматичне блокування шпинделя дає змогу використовувати одномуфтовий патрон, завдяки якому оснастка змінюється однією рукою.
- Зручне розташування кнопки реверсу.
- Під'єднуваний режим свердління з ударом дає змогу працювати з твердими матеріалами — цегла, камінь і навіть легкий бетон.
- Високий крутний момент гарантує стабільну роботу під великими навантаженнями.
- Ударний шурупокрут Metabo PowerMaxx SB чудово збалансований і має чудову, добре продуману ергономіку. Інструмент прекрасно лежить у руці, повністю контролюється під час роботи. Гак для фіксації шурупокрута на поясі підвищує ефективність роботи на висоті або у разі частих переміщень із місця на місце.
- Підсвітка робочої зони й індикатор заряду батарей.
- Одна з найефективніших систем моніторингу та контролю за станом як батарей, так і самого інструменту Metabo ULTRA-M. Навіть у найважчих роботах інструмент видає 100% своїх можливостей і надійно захищений від пошкоджень унаслідок перевантаження.
- Пересувна майстерня (41 компонент): 5 свердел для дерева (4/5/6/8/10 мм), 14 свердел HSS (1,5/1,5/2/2/2/2,5/3/3/3,5/4/4,5/5,5/6/6,5 mm), 20 інструментальних насадок (PH/2/PH/PZ2/PZ2P3/H4/H4H5/5H6/15T/25/25/ST304S/5SS5/5SS)) — інструмент насадок (60 мм), універсальний ніж із 2 запасними лезами
Комплект постачання Metabo PowerMaxx SB Mobile Workshop
- 2 акумулятор Li-Power (12 В/2,0 А·год)
- зарядний пристрій Metabo LC 40
- гачок для носіння інструменту на поясі
- набор оснастки
- кейс
Часті питання: габаритні розміри каркаса ВхШхД — 16х4,5х18 (разом з патроном). Сам патрон можна зняти, але, на відміну від звичайного шурупокрута, шпиндель Metabo PowerMaxx SB не обладнаний внутрішнім шестигранником, тобто біту безпосередньо не поставити.
Технічні характеристики
- Патрон швидкозатискний
- Діапазон затиску патрона 1,5-10 мм
- Число обертів холостого ходу:
- 1-тя швидкість 0-360 об/хв
- 2-тя швидкість 0-1400 об/хв
- Макс. кількість ударів 21 000/хв
- Макс. крутний момент:
- жорсткий 34 Нм
- м'який 17 Нм
- Макс. діаметр свердління:
- цегла 10 мм
- сталь 10 мм
- дерево 18 мм
- Діапазон регулювання крутного моменту 0,5-5 Нм
- Акумулятор 12 В, Li-Ion
- Ємність акумуляторів 2.0 А·год
- Вага (без АКБ) 0.82 кг
Зображення можуть відрізнятися залежно від конфігурації обладнання та технічних характеристик.
Зважайте на обсяг постачання та опис виробу.
Приладдя входять до комплекту, тільки якщо вказано в об'ємі постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 34 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 21000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 7 342 ₴






