
Акумуляторний ударний шуруповерт Makita DHP482Z
4 199 ₴
- В наявності
- Код: DHP482Z
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
Безкоштовна доставка по Одесі!
Гарантія 3 роки!
Акумулятор і зарядний пристрій входять в комплект.
Особливості моделі Makita DHP482Z:
- Професійна дриль-шуруповерт - універсальний електроінструмент з акумуляторним живленням
- Призначений для роботи в режимі звичайного і ударного свердління з різного матеріалу (метал, пластик, дерево, камінь, кераміка)
- Швидкозатискний патрон
- Режими: свердління/свердління з ударом/загвинчування
- Надійний 2-швидкісний редуктор з металевими шестернями
- Механічна 2-ступенева КПП
- Установка крутного моменту в 21 положеннях
- Ергономічна рукоятка з м'якою накладкою
- Електронне регулювання швидкості
- Електричний гальмо для точного загвинчування
- Наявність реверсу для вигвинчування шурупів
- Світлодіодна підсвітка з функцією післясвічення
- Волого - і пилозахищений корпус
- Модель "Z" поставляється без акумулятора і зарядного пристрою (каркас).
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP482Z відрізняється легкістю і компактністю складання, оснащення зручною ергономічною ручкою для надійного хвата інструменту. Ефективний акумуляторний професійний інструмент для загвинчування, свердління і свердління з ударом. Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP482Z отримує живлення від акумуляторних батарей Li-Ion ємністю 1,5-4 Ач і вольтажем 18 Ст. Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP482Z оснащена 2-швидкісний редуктор з металевими шестернями, електронікою регулюється частота обертання, кількість ударів в хвилину управляється ступенем натискання на курковий вимикач. Наявність швидкозатискного патрона 13 мм дозволяє швидко і легко змінити оснастку однією рукою, не застосовуючи допоміжні інструменти. Каркасна версія інструменту поставляється без зарядного пристрою і акумуляторних блоків.
Комплект поставки:
- Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP482Z
- Без зарядного пристрою і акумуляторних блоків
- Без валізи для транспортування
Технічні характеристики:
| Число обертів холостого ходу (1-ша/2-я швидкість) | 0 - 600 | 0 - 1900 |
| Кількість ударів в хв | 0-9000 | 0-28500 |
| Свердлильний патрон, мм | 1,5 - 13 |
| Крутний момент (твердий/м'який матеріал), Нм | 62 / 38 |
| Max Ø свердління: сталь/бетон/дерево, мм | 13 / 13 / 38 |
| Акумулятор, В / Ач | 18 |
| Вага, кг | 1,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 28500 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 62 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ударний дриль-шуруповерт |
- Ціна: 4 199 ₴





