Акция!

Шліфмашина для стін Metabo LSV 5-225 Comfort Безплатна доставка по Україні!
34 672 ₴
- В наявності
- Код: 600136000
+380 (63) 247-62-42
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 3 роки!
Безкоштовна доставка по Україні!
Опис:
- Для комфортного шліфування зашпакльованих поверхонь у зоні стін і стелі
- Під'єднуване світлодіодне освітлення для безпосереднього розпізнавання й оброблення нерівностей і рисок
- Оптимальний баланс під час роботи завдяки розташуванню центру ваги машини не вгорі
- Можливість зміни довжини: швидко та просто вкорочується або подовжується для застосування у вузьких приміщеннях або в приміщеннях із великою висотою стель
- загальну довжину можна збільшити до 2,1 м із додатковим подовжувальним елементом (приладдя)
- Технологія M-Clean: ефективне пиловидалення через корпус без шланга для максимальної гнучкості використання шліфувальної головки
- Шліфування крайок і переходів поблизу країв — економія часу та ефективність
- Ідеальна адаптація гнучкої шліфувальної головки до поверхні для забезпечення гарних результатів роботи
- Оптимальні результати роботи завдяки пружному щіткового вінця, який адаптується до поверхні
- Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) забезпечує керування числом обертів відповідно до властивостей матеріалу та збереження його практично незмінним під навантаженням
- Ергономічна трубка ручки з алюмінію і T-подібна ручка для зручного утримання в найрізноманітніших робочих положеннях
- За потреби проста та швидка заміна вала безпосередньо на будівельному майданчику без використання інструменту
- Можливість відставити машину вбік, не перегинаючи шланг і кабель
- Найширший асортимент шліфувальних засобів для проведення будь-яких робіт
- Можливість під'єднання універсального пилососа
Характеристики:
| Діаметр тарілчастого шліфувального кола, мм | 225 |
| Номінальна споживана потужність, Вт | 500 |
| Віддавальна потужність, Вт | 270 |
| Число обертів холостого ходу, об/хв | 1000 - 1650 |
| Можлива довжина машини, | 1,1 / 1,6 / 2,1 |
| Вага без мережевого кабелю, кг | 4,5 |
| Довжина кабелю, м | 4 |
Комплектація
- Тарілчастий шліфувальний круг (дуже м'який)
- Подовжувач
- Шліфувальні листи з перфорацією (по 1: P80, P100, P120, P150)
- Гнучкий вал (на заміну)
- З'єднувальна муфта
- Шестигранний ключ
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 1000 - 1650 /min |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Споживана потужність (Вт) | 500 |
| Віддається потужність | 270 |
| Діаметр шліфувальної шліфувального круга | 225 mm |
| Можлива довжина машини | 1,1 m/1,6 m/2,1 m |
- Ціна: 34 672 ₴







