Акция!

Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB Безкоштовна доставка по Україні!
5 333 ₴
- В наявності
- Код: 600385500
+380 (63) 247-62-42
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка по Україні!
Гарантія 3 роки!
Опис:
- Легкий та компактний ударний дриль - укорочена конструкція для універсального застосування
- Функція ударного свердління для кам'яної кладки
- Вбудоване підсвічування для освітлення робочого місця
- Практичний індикатор потужності для контролю ступеня зарядки акумулятора
- З практичним гачком для носіння на ремені, з фіксацією по вибору праворуч або ліворуч
- Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливе зарядку, оптимальне використання енергії і тривалий термін служби
- 3 роки гарантії на акумуляторний блок завдяки технології Ultra-M
Характеристики:
| Вид акумуляторного блоку | літієво-іонний |
| Напруга акумуляторного блоку, | 10,8 |
| Макс. м'який обертаючий момент, Н-м | 17 |
| Макс. жорсткий обертаючий момент, Н-м | 34 |
| Регульований крутний момент, Н-м | 0,5 - 5 |
| Bohr-Ø Mauerwerk, мм | 10 |
| Діаметр свердління в сталі, мм | 10 |
| Ø свердління в м'якій деревині, мм | 18 |
| Число обертів холостого ходу, об/хв | 0 - 360/0 - 1.400 |
| Макс. число тактів, хв | 21.000 |
| Діапазон затиску свердлильного патрона, мм | 1,5 - 10 |
| Вага (з акумуляторним блоком), кг | 1,12 |
Комплектація:
- Швидкозатискний патрон
- Гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторних блоку Li-Power (10,8/2,0 А*год)
- Зарядний пристрій LC 40
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 34 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 21000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.12 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ударний дриль-шуруповерт |
| Кейс в комплекті | Так |
- Ціна: 5 333 ₴





