Акция!

Полірувальна машина Metabo PE 15-25 SET Безкоштовна доставка по Україні!
17 336 ₴
- В наявності
- Код: 615250500
+380 (63) 247-62-42
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 3 роки!
Безкоштовна доставка по Україні!
Опис:
- Ремонтний комплект з потужною полірувальної машиною для реставрації балок і структурування (старіння) деревини
- Максимальна продуктивність за рахунок двигуна потужністю 1500 Вт і потужного планетарного редуктора
- Цільнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальне коліщатко для роботи з числом оборотів, що потрібно властивостями матеріалу і залишається константною під навантаженням
- Скоба-рукоятка регулюється без використання інструментів, для безпечного і рівномірного ведення під час роботи
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
- Захист від повторного пуску: запобігає випадковому пуску після переривання енергопостачання
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики:
| Для опорної тарілки до макс., мм | 180 |
| Номінальна споживана потужність, Вт | 1.500 |
| Віддається потужність, Вт | 870 |
| Число обертів холостого ходу, об/хв | 700 - 2.500 |
| Число обертів при номінальному навантаженні, хв | 2.250 |
| Крутний момент, Н-м | 14 |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Вага без мережевого кабелю, кг | 2,4 |
Комплектація:
- Додаткова рукоятка
- Захисні окуляри
- 3 дискові щітки (130 мм; P46, Р60, P80)
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 700-2500 / хв |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Для опорної тарілки макс | 180 мм |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Крутний момент | 14 Nm |
| Споживана потужність (Вт) | 1500 |
| Віддається потужність | 870 вт |
| Число обертів при номінальному навантаженні | 2250 / хв |
| Різьба шпинделя | M 14 |
- Ціна: 17 336 ₴

