
Акумуляторний шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Metabox
6 999 ₴
- В наявності
- Код: 601044500
- +380 (99) 518-08-07
- +380 (63) 992-80-75Viber ТОЛЬКО для сообщений (Вайбер)
Безкоштовна доставка по Одесі!
Гарантія 3 роки!
Опис:
Акумуляторний шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL це новий безщітковий шурупокрут Метабо, який вражає своєю компактністю й потужністю.
Ця модель має 12 В акумуляторні блоки та є найпотужнішою моделлю у своєму класі.
Особливості Metabo PowerMaxx BS 12 BL
- Новий безщітковий капсульований двигун високої потужності, що не потребує обслуговування.
- Надійний 2-швидкісний редуктор забезпечує максимальний крутний момент 45 Нм.
- Завдяки своїм компактним розмірам, його можна використовувати для різних робіт і завдань.
- Світлодіодна підсвітка робочої зони з функцією післясвічення дає змогу виконувати роботи в місцях із поганим освітленням.
- Функція реверсу.
- Електронне регулювання обертів.
- Гальмо вибігу дає змогу виконувати роботи з високою точністю.
- Гачок для кріплення на пояс.
- Акумуляторні блоки, мають слайдерне кріплення й надійно фіксуються в шурупокруті.
- Світлодіодний індикатор заряду в передній частині акумулятора дає змогу контролювати залишковий заряд.
- Metabo ULTRA-M унікальна система комплексного моніторингу та контролю за станом як батарей, так і акумуляторних батарей. Ця система дає змогу Метабо давати повноцінну 3-річну гарантію на свої акумулятори.
- Маленький діаметр ручки та вага для тривалих робіт без втоми
Комплектація Metabo PowerMaxx BS 12 BL
- швидкозатискний свердлильний патрон
- 2 акумулятори ємністю Li-Power 12 В/2,0 А·год
- зарядний пристрій SC 30
- гачок для фіксації на поясі
- кейс MetaBox 118
Технічні характеристики:
Патрон шестигранник і швидкозатискний
Безщітковий мотор
Діапазон затиску патрона 1.5-10 мм
Число обертів холостого ходу:
1 швидкість 0 — 500 об./хв
2-тя швидкість 0-1650 об/хв
Макс. крутний момент:
жорсткий 45 Нм
м'який 18 Нм
Макс. діаметр свердління:
сталь 10 мм
дерево 25 мм
Діапазон регулювання моменту 0.5-5 Нм
Акумулятор 12 В, Li-Ion
Ємність акумулятора 2,0 А·год
Вага 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумуляторний шуруповерт |
- Ціна: 6 999 ₴


